Понеділок, 11.12.2017, 13:59
Вітаю Вас Гість | RSS

ДНЗ "Підгаєцький професійний аграрний ліцей"

Категорії розділу
2015 [50]
2016 [29]
2017 [23]
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2015 » Серпень » 31 » Звіт директора ДНЗ "Підгаєцький ПАЛ" про виконану роботу за 2014-2015 н.р.
22:12
Звіт директора ДНЗ "Підгаєцький ПАЛ" про виконану роботу за 2014-2015 н.р.

31.08.2015рперед працівниками ліцею звітував про виконану роботу за 2014-2015 н.р. директор

ДНЗ "Підгаєцький ПАЛ" Ігор Антонович Мицьо.

Директор відмітив що у своїй діяльності  керувався Конституцією України, законами  України «Про освіту», «Про професійно-технічну освіту», «Про загальну середню освіту», Положенням про професійно-технічний навчальний заклад, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 5 серпня 1998р. №1240, Положенням про ступеневу професійно-технічну освіту, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 3 червня 1999р № 956, Порядком надання робочих місць для проходження учнями, слухачами ПТНЗ виробничого навчання та виробничої практики, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 7 червня 1999р. № 992, Положенням про організацію навчально-виробничого процесу у ПТНЗ, затвердженим наказом Міністерства освіти і науки України від 30 травня 2006р.        № 419, нормативно-правовими актами Міністерства освіти і науки України, яке є його засновниками, іншими законодавчими та нормативно-правовими актами, а також Статутом навчального закладу.

Статут професійного ліцею розроблено відповідно до вимог законодавчих та нормативно-правових актів, зазначених у абзаці першому пункту 1.6 розділу 1 Статуту і вимог Цивільного кодексу України, Господарського кодексу України, Земельного кодексу України, Податкового кодексу України, Бюджетного кодекс України,  Кодексу законів про працю України, інших законодавчих та нормативно-правових актів.

Керівництво діяльністю ПАЛ здійснює директор, який призначається на посаду за результатами конкурсу шляхом укладання з ним контракту Міністерства освіти і науки України у відповідності із законодавством України.

Директор ПАЛ:

 • Організовує навчально-виробничий, навчально-виховний процес, забезпечує створення необхідних умов для підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації робітників;
 •  Діє від імені професійного аграрного ліцею;
 • В установленому порядку персонально відповідає за результати діяльності ПАЛ;
 • Створює необхідні умови для методичної та творчої роботи педагогічних працівників, навчання учнів і слухачів, використання і впровадження ними прогресивних форм і методів навчання, розвитку інноваційної діяльності, проведення педагогічних експериментів.

Основним видом діяльності навчального закладу  є професійно-технічна освіта.

Звіт про навчально-виробничу роботу

Протягом 2014-2015н.р. колектив ліцею працював керуючись Конституцією України, Законом “Про освіту”, “Про професійно-технічнуосвіту”, “Про загальну середню освіту”, “Положенням про методичну роботу в професійно-технічному навчальному закладі”, Статутом навчального закладу, іншими нормативно-правовими актами в галузі освіти. заходи, проведені по покращенню планування організації та обліку навчально-виховної роботи, аналізу і об’єктивностіоцінкиїїрезультатів, режиму навчальних занять, праці та відпочинку учнів.

На кінець 2014-2015 навчального року перехідний контингент склав 184 учні, за навчальний рік з ліцею відраховано 7 чоловік.

Випуск 2015 року склав 112 учнів.

Дипломи з відзнакою отримали 6 учнів, з плановими розрядами випущено 107 учнів.

Доходи від виробничої практики становлять 9800 грн.

У 2014-2015 н.р. покращились доходи від виробничої діяльності- 95400 грн.

У2014-2015 н.р. на зміцнення НМБ ліцею витрачено 12000 грн:

Комп’ютер для професії продавців-2000 грн.

Барна стійка -4000 грн;

Посуд і скатертини -2000 грн.

Зварювальний інвентарний апарат-2500грн.

Ацетиленовий генератор-1500 грн.

Шкаф для посуди -4000 грн.

У навчальні кабінети , крім кабінетів № 4-трактори і автомобілі, № 6- спецтехнології будівельників, придбані нові стенди.  З початку  2015-2016 н.р.

Зав кабінетом Плугатор О.О. планує придбання нових стендів.        

Колектив весь рік працював над першим етапом єдиної методичної проблеми ліцею «Формування професійних компетенцій сучасного робітника засобами педагогічних інновацій». Головні завдання перед колективом були такі:

1. Озброєння педагогічних працівників ліцею методикою реалізації проблемної теми.

2. Орієнтація дидактичного забезпечення на можливість застосування інноваційних технологій.

3. Вдосконалення форм і методів роботи педагогічного колективу над загальноліцейною проблемою.

Аналіз роботи педагогічного колективу за 2014-2015навчальний рік показує: що була проведена досить ефективна робота по всіх вище наведених завданнях.

За минулийрік в ліцеї проводилась клопітка робота. В усіх кабінетах ліцею оновлена настінна наглядність, є дидактичний матеріал розроблений з урахуванням індивідуального, диффиринцованого підходу до учнів. Все комплексно-методичне забезпечення постійно поповнюється та удосконалюється. Необхідно відзначити  в роботі методичних комісій – це впровадження на уроках теоретичного навчання різнорівневого підходу до опитування і знань учнів, методичні наробки, а також  міжпредметні зв’язки при викладанні загальноосвітніх предметів з професійно-технічними і професійно-технічних з виробничим навчанням.

Викладачами загальноосвітніх предметів, професійного циклу та майстрами в/н проведено 3 відкритих уроки

Петришин О.Д.- урок з математики

Васечко Р.Г.-обладнання і технологія зварювальних робіт

Пелещак О.П.- геометрія

На протязі 2014-2015н.р. в ліцеї, згідно плану роботи проводилися різноманітні заходи: предметні тижні, тижні професій:

-тиждень першокурсника;

-тиждень ПДР;

-тиждень по професії «тракторист»;

-місячник правових знань;

-тиждень іноземних мов;

-тиждень по професії «кухар»;

Конкурси фахової  майстерності серед учнів з професії водій автотранспортних засобів. В обласному конкурсі фахової майстерності учень  Іваніцький Володимир з професії водій автотранспортних засобів виборов призове І місце. У ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності у м. Ніжин посів 10 місце.

Переможці олімпіад:

Івашко Ганна-Анастасія - українська мова та література ІІІ місце,

Тиха Христина –  математика - ІІ місце,

Свянтко Іван- інформаційні технології  - ІІІ місце,

Гащак Василина- економіка – І місце.

Майстри в/н взяли участь в обласному  конкурсі  на кращу розробку уроку теоретичного і виробничого навчання-  викладачі Ковалин Н.С., Васечко Р.Г., Іщак М.В., майстри в/н – Симко О.Р., Мазурчук О.М. Мазурчук І.М. нагороджена дипломом ІІІ ступеня у номінації «Використання електронних ресурсів на уроках професійно-практичного курсу» Викладачі ділилися досвідом роботи під час обласних методичних секцій, брали участь в круглих столах, методичних консиліумах.

Підвищення кваліфікації педагогічних працівників:

Курси підвищення кваліфікації пройшли 12 педпрацівників, з них 6 викладачів, 6 майстрів в/н.

Атестація педагогічних працівників: атестацію пройшли 5 викладачів і 6 майстрів в/н.

Встановлено 11 тарифний розряд: 3 майстрам в/н,

Підтверджено 11 тарифний розряд: 1 майстер в/н,

Підтверджено 12 тарифний розряд: 2 майстри в/н,

Підтверджено педзвання «Майстер в/н І категорії» -1 майстер в\н,

Підтверджено категорію «спеціаліст вищої категорії»-3 викладачі,

Підтверджено педзвання «Старший викладач»-2 викладачі,

Перенесено атестацію на 1 рік- 1 викладач.

 

Виходячи з сучасних вимог суспільства, головними завданнями педагогічного колективу на 2015-2016навчальний рікна ступні:

 1. Підвищити якість і результативність навчально-виховного процесу; 
 2. Забезпечити загальний розвиток особистості (самостійність у прийнятт ірішень, критичність та культура мислення);
 3. Формувати життєвоважлив ікомпетенції: комунікативні, технологічні, полікультурн ітощо; 
 4. Сприяти розвитку  здібностей і задатків учнів на основі впровадження інноваційних технологій; 
 5. Вдосконалювати моніторингові дослідження навчально-виховного процесу; 
 6. Сприяти збереженню і зміцненню фізичного, морального та психічного здоров'я учнів; 
 7. Активізувати самоосвітню діяльність всіх учасників навчально-виховного процесу; 
 8. Сприяти поліпшенню громадянсько-патріотичного і превентивного виховання учнів на основі розвитку учнівського самоврядування; 
 9. Зміцнити матеріально-технічну та науково - методичну базу ліцею

Звіт по виховній роботі

У 2014-2015 навчальному році був розроблений  план виховних заходів з учнями ліцею на основі  річного плану ДНЗ «Підгаєцький ПАЛ». Діяльність педагогічного колективу  була спрямована на формування громадянина  через його політичну, правову, трудову, економічну, культурну освіченість  через практичну участь у суспільно значущих справах.

            Виховна робота  в ліцеї  в 2014-2015 році була спрямована  за такими  напрямками: громадянське,  морально-правове, естетико-художнє, трудове, фізичне виховання.

            У цих напрямках в ліцеї  працювали лекторій «За здоровий спосіб життя» (Кусій Г.В.), клуб «Подруга» (Чайковська Л.Г.), клуб «Закон і ти» (Гула Г.М.), клуб «Ми і Європа» (Плугатор О.І.), товариство «Родина» (Розмаїта Н.М.), клуб «Калина» (Шуль М.В.), гурток «Патріот»(Плугатор О.О.) і спортивні секції, керівником яких був Садовський Г.М.

            З метою виховання у молоді здатності ефективно розв’язувати  проблеми, що виникають у реальних життєвих ситуаціях, сприянню розвитку  лідерського потенціалу дітей та юнацтва в основу виховної системи ДНЗ «Підгаєцький ПАЛ»  покладено принцип  забезпечення  високої професійності, розвитку творчого потенціалу та творчого підходу вчителя  до роботи з дітьми на основі особистого зорієнтованого навчання та виховання.

            В ліцеї  вже стали традиційними такі  заходи, як музичний дарунок вчителям, конкурс кращих  декламаторів та виконавців  військово-патріотичної пісні; свята до Дня вчителя, зборйних  сил України,  ярмарки, продаж виробів, кошти з яких  передано воїнам АТО, виготовлення спиртівок і багато інших.

            З метою  забезпечення повноцінного розвитку дітей і молоді, охорони  та зміцнення  їхнього здоровя, формування фізичних здібностей особистості, гармонії тіла і душі, виховання потреби в регулярних заняттях фізичною культурою і дотриманні  режиму дня, в прагненні до оволодіння санітарно-гігієнічними знаннями і навичками у ліцеї  проведені  зустрічіч з медичними працівниками.

            Відповідно до річного плану роботи ліцею у 2014-2015 навчальному році  проводилась профілактична  робота з правопорушень серед учнів ліцею. Відповідним  наказом був створений  штаб профілактики  правопорушень, який працював  щомісячно протягом  навчального року.  Штаб працював  відповідно до плану, складеного адміністрацією та затвердженого  директором. На засіданнях штабу були  розглянуті такі  теоретичні питання, як педагогічна занедбаність серед учнів «групи ризику», робота класних керівників з учнями, схильними до бродяжництва, стан правопорушень в ліцеї, залучення учнів, схильних до правопорушень, до гуртків та секцій, пропуски навчальних занять учнями без поважних причин, запобігання  поширення наркоманії, токсикоманії, негативних явищ серед учнів.

В систему урочної і позаурочної культурно-масової роботи були впроваджені такі інноваційні форми як інтелектуальна гра, конференція, тематичні вечори, усний журнал тощо.

Аналізуючи виховну  роботу за 2014-2015 навчальний рік можна відзначити заходи, які  проводились згідно інтересів учнів:

 • тематичний вечір “Голодний рік – голодний вік”;
 • день здоров’я;
 • новорічні свята;
 • вечори-зустрічі з ветеранами визвольних змагань, другої світової війни.

Цікавими були:

 • свято профорієнтації “Твоя професія”;
 • вечір відповідей та запитань “Чи знаєш ти закон?”.

В виховній  роботі  використовувались такі форми роботи:

-  збори учнівського колективу;

- обговорення політичних подій в державі і світі;

- випуски учнівських газет, конкурс малюнків;

- виставки нових періодичних видань: газет, журналів, книг, навчальних посібників;

- уроки-екскурсії, уроки-зустрічі з цікавими людьми;

- читацькі конференції;

- вечори відпочинку, дискотеки, українські вечорниці,

- спортивні ігри, змагання, конкурси  художньої самодіяльності;

- інтелектуальні ігри;

- батьківські збори.

Правове виховання – важливий  напрямок виховної роботи в ліцеї. В цьому напрямку була проведена  така робота:

Працювава штаб профілактики правопорушень, на засіданні якого розглядались персональні справи учнів. Штаб працював  спільно з Кримінальною міліцією в справах  дітей та батьками учнів.

Створено:

 • систему учнівського самоврядування;
 • наставництво, ведуться щоденник;
 • змістовне дозвілля за інтересами: працюють в ліцеї клуби за інтересами, різні гуртки, спортивні секції;
 • в рамках загальнодержавної програми: “Національний  план дій щодо реалізації Конвнції ООН про права дитини” на період до 2016 року та програми забезпечення профілактики ВІЛ-інфекції, лікування, догляду та підтримки ВІЛ-інфікованих, класними керівниками  ліцею розроблені такі  виховні заходи:

анкетування;

            дні боротьби зі СНІДом;  облаштовані  інформаційні стенди

            зустрічі з працівниками  кримінальної міліції, СССДМ, наркологічного кабінету.

                Батьківські збори за темою “Про профілактичну  роботу щодо попередження правопорушень серед учнів”.

                В бібліотеці ліцею організована виставка літератури “Закон і ми”. Виконуючи  Національну програму  “Репродуктивне здоров’я нації”, проводили години здоров’я:

- “Алкоголізм та його вплив на здоровя підлітка”

- “Наркоманія – безжалісний  ворог юності”

- “Здоровя  зникає разом з тютюновим димом”.

                Організована  виставка літератури “Палінню – ні”.

                Зустріч з медичними працівниками за темою “Венеричні захворювання та їх профілактика”, “СНІД – смертельна хвороба”, медичні консультації з лікарем.

                Робота в групах. У всіх групах за різноманітною тематикою проводились виховні години та круглі  столи.

                Були створені умови для творчого розвитку особистості учня, як талановитого так і педагогічно занедбаного.

                Мета виховної роботи.

            Основні завдання:

 • Формування національної свідомості, любові до рідної землі, свого народу, мови, бажання працювати заради розвитку Держави;
 • Формувати  особистості майбутнього кваліфікованого робітника, для якого характерні почуття господаря, високий ступіннь трудової активності, ініціативності та підприємливості;
 • Прищеплювати  шанобливе ставлення до культури, звичаїв, традицій усіх народів, що населяють Україну;
 • Виховувати духовну культуру  особистості, створювати умови для вільного вибору нею світоглядної позиції;
 • Утверджувати  принципи загальнолюдської моралі: правди, справедливості, патріотизму, доброти, працелюбності; формувати культуру взаємин між учнями, культуру взаємин з старшими;
 • Виховувати  повагу до закону, формувати правову культуру молоді;
 • Розвивати індивідуальні здібності та таланти учнів, залучати їх до художньої та технічної творчості;
 • Забезпечити повноцінний фізичний розвиток учнів, пропаганду основ здорового способу життя;
 • Формувати екологічну культуру людини, гармонійні відносини з природою.

Звіт по  спортивно-масовій  роботі  

Протягом року в ліцеї було проведено ряд заходів: змагання з шахів, настільного тенісу, гирів, легкоатлетичного кросу, легкої атлетики, футболу.

Команда дівчат з шахів на обласних спортивних іграх  зайняла ІІІ місце.

Тиха Христина стала чемпіонкою з цих змагань.

В 2014 році ліцей зайняв ІІ місце в обласних спортивних іграх серед професійно-технічних навчальних закладів в ІІ групі.

В 2015 році ліцей приймав участь в 4 (серед 5) видах комплексного заліку, а саме: в змаганнях  з легкоатлетичного кросу (юнаки і дівчата), легка атлетика (юнаки і дівчата).

Призерами стали:

Дутчак Володимир – 37 група- біг 2000м – ІІІ місце

Мельниченко Тарас -  27 група – біг 400м – ІІ місце

Команда юнаків в естафеті 4/100м зайняла ІІ місце

В загальному заліку в обласних спортивних іграх на сьогоднішній день ліцей займає ІІ місце з 4 видів спорту

Господарська діяльність

Навчальний корпус №2

            Завершено заміну вікон  20 шт.  на суму 29546 грн. (бюджетні кошти).

            Встановлено двері  на суму 6300 грн.

            Проведено ремонт із заміною сантехніки умивальника на суму 11300 грн.

            Проведено заміну повітряної лінії електропередач на СІП на суму 2200 грн.

Навчальний корпус №1

            Проведено поточний ремонт коридорів– 1800 грн.

            Замінено вхідні двері на суму 4849 грн.

Капітальний ремонт фойє і коридору І поверху на суму (робота 73989грн. , матеріали – 11500грн.)

            Завершується ремонт приймальної – 3150 грн.

            Встановлено двері 2шт. на  суму 4130 грн.

Гуртожиток

            Завершено заміну вікон  20 шт.  на суму 70000 грн. (бюджетні кошти).

            Проведено ремонт коридорів і сходової – 13400грн.

            Замінено двері на 3 поверсі – 5000 грн.

            Освітлено блочні коридори 5-го поверху – 800 грн.

            Проведено ремонт і очищено від мулу водонапірну вежу.

            Відремонтовано прорив водомережі і каналізації біля гуртожитку.

            Проведено ремонт тренажерного залу – 560 грн.

Полігон

Замінено повітряну лінію електропередач на СІП від трансформаторної підстанції до полігону.

            Замінено 4 дерев’яних опори на бетонні.

Всього використано 238524 грн., з них позабюджетні кошти – 138978 грн.

Бухгалтерія

Протягом 2014-2015 навчального року  надійшло по спецфонду 587426,69 грн., на благодійний фонд 5162 грн.

            Із загального фонду  за 2014-2015 н.р придбано:

                        вікна -99546грн.

будівельні матеріали – 74025,01 грн.

парти і стільці – 52212 грн.

шафа – 4520 грн.

            Із спец фонду придбано:

                        стенди  - 29114 грн.

                        запчастини – 18409 грн.

                        будівельні матеріали – 54346 грн.

                        міндобрива і гербіциди – 11262 грн.

                        насіння – 6120 грн.

                        паливо – 140907 грн.

                        продукти – 21300  грн.

                        плити електричні – 45100 грн.

                        за ремонт – 122618 грн.

                        за обслуговування котелень – 9573 грн.

Всього  за даний період використано 560449 грн.

            Із благодійного фонду придбано:

                        будівельні  матеріали  - 3418 грн.

                        продукти – 3064 грн.

                        Всього на суму 6482 грн.

Аналіз роботи навчального господарства за 2014 – 2015 роки

Проаналізувавши роботу навчального господарства ДНЗ «Підгаєцький ПАЛ» за 2014 рік видно як ми спрацювали.

Посівна площа становила 46,9 га. Валовий збір зернових становить 1029 ц/га.

Озима пшениця становить 28,8 ц/га, озиме жито 16,3 ц/га, ярий ячмінь 20 ц/га, ярий овес 25,2ц/га.

ПАП «Агропродсервіс» орендує в ліцею 301 га землі. Реалізовано продукції з свого урожаю на 90215 грн., затрати становлять 51669 грн. Чистий прибуток становить 38546 грн. Рентабельність складає 74,6%. В порівнянні з минулим роком рентабельність зросла в 2,5 рази. Це в основному завдяки реалізації вівса та ячменю, собівартість яких становила 80 грн/ц, а реалізаційна вартість – 220 гривень.

ПАП «Агропродсервіс» згідно договору- підряду та грошової оцінки землі перерахували нам      165030 грн.

За дані кошти було закуплено паливно-мастильні матеріали, міндобрива, отрутохімікати.

Восени 2014 року та навесні 2015 р під урожай 2015 року посіяно 26 га озимої пшениці, 6 га озимого жита, 4 га ярого ячменю, 4 га ярого вівса, 0,65 га цукрових буряків, 0,47 га картоплі, 0,4 га моркви, 035га столового буряка та 0,1 га інші овочі (помідори, басоля, цибуля…) На весняний посів витрачено міндобрив на суму 38081грн., отрутохімікатів  - 47117 грн., паливно – мастильних матеріалів  - 29520 грн., насіння – 19313 грн. Всього затрати на виробництво  - 140002 грн.

Продали 2950 кг цьогорічного столового буряка на суму 13220 гривень

Категорія: 2015 | Переглядів: 350 | Додав: xotabych94 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Серпень 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Copyright MyCorp © 2017
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz