Вівторок, 20.11.2018, 14:26
Вітаю Вас Гість | RSS

ДНЗ "Підгаєцький професійний аграрний ліцей"

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Каталог файлів

Головна » Файли » Методична робота » методична комісія по професії "Електрогазозварник"

Методична комісія "Зварник"
05.06.2011, 23:43

 

Для покращення методики проведення уроків та практичних занять в нашому ліцеї працює методична комісія «Зварник». В склад комісії входять: Васечко Р. Г. – викладач спецтехнології вищої категорії, майстри в/н  - Лаба В. Б., Маркевич А. І., Холілов Ю. О.. На засіданні  методичної комісії члени комісії діляться своїм досвідом роботи, новинами в галузі зварювання, обговорюють методичні розробки уроків, критерії оцінювання практичних вмінь і навиків, обговорюють план і зміст проведення тижнів по професії. Адже предметні тижні – це комбінована форма позакласної роботи, яка включає: лекції, бесіди, конкурси, зустрічі з передовиками виробництва, тематичні вечори, вікторини, КВК, групові конкурси зварників. Тому, під час проведення тижня по професії «Електрогазозварник» було підготовлено і проведено теоретичні конференції : «55 років суцільнозварному мосту», «140 річчя від дня народження Є. О. Патона», « 75 річчя Інституту електрозварювання ім. Є. О. Патона».

 

Велику роль в підвищенні педагогічної майстерності відіграють відкриті уроки – це своєрідний методичний і фаховий звіт викладача, майстрів в/н. Зокрема, викладачем Васечко Р. Г. проведено різні за методикою проведення відкриті уроки: Урок-подорож на тему: «Техніка та технологія дугового зварювання трубопроводів» ; урок-гра на тему: «Матеріали і апаратура, що використовуються при газовому зварюванні», розроблені і проведені нестандартні уроки на тему: «Кольорові метали та їх  сплави» . Майстер в/н Лаба В. Б. провів відкрите практичне заняття на тему: «Кисневе різання профільного металу», а майстер в/н Маркевич А. Б. провів в нестандартній формі практичне заняття на тему «Зварювання дефектів чавунного лиття».

Викладачем Васечко Р. Г. підгоовлено презентації на теми: "Запорізькому заводу зварювальних флюсів і скловиробів - 65" та "ДЖЗД для дугового зварювання дослідного заводу зварювального обладнання УЕЗ ім. Е. О. Патона". Розроблена методична розробка на тему: "Використання інноваційних технологій на уроках з предмету "Обладнання і технологія зварювальних робіт".

Розроблено сценарій і проведено виступ агітбригади на тему: "Професія зварника - найкраща".

Майстрами в/н Маркевич А. Б. та Лаба В. Б. підготовлено виставку робіт на тему: "Своїми руками".

Учень 27 групи Солонина Тарас брав участь у Всеукраїнському огляді-звіті технічної творчості серед учнів ПТНЗ і став дипломантом.Одним словом, члени комісії в постійному пошук вдосконалення своєї фахової майстерності і розвитку інтересу до обраної професії в учнів.

Майстри в/н разом з учнями виконують ремонтні зварювальні роботи відповідно до виробничої необхідності, а також виконують зварювання готових виробів на продаж: підставки для квітів, паркові лавки, ворота, металеві плоти.

 

 

 

    
   

   

  

 

 

 


 
Категорія: методична комісія по професії "Електрогазозварник" | Додав: xotabych94
Переглядів: 2206 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Вхід на сайт
Пошук

Copyright MyCorp © 2018
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz